Home

Partners and Sponsors

 

 


MBA Portal

 

MBA Portal to serwis internetowy od 2007 roku dostarczający szczegółowej wiedzy na temat polskich programów MBA. Na stronie www.MBAportal.pl można również znaleźć liczne: artykuły na temat Master of Business Administration, wywiady z dyrektorami, uczestnikami, absolwentami studiów MBA oraz specjalistami HR, zatrudniającymi absolwentów.  Od 2009 roku wydajemy co miesiąc newsletter studiów MBA w Polsce - MBAtrendy. Od 7 lat publikujemy co roku trzy autorskie badania: Rynek MBA w Polsce, Profil studiów MBA w Polsce, Absolwenci MBA w zarządach spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2011 roku uruchomiliśmy angielskojęzyczny  serwis o studiach MBA w Polsce - mbapoland.com. Od 2016 roku prowadzimy platformę dla absolwentów studiów MBA - MBAnet.

MBA Portal to wszystko czego potrzebujesz by wybrać właściwy program MBA.

www.mbaportal.pl
Studia.net

 

www.Studia.net i www.Podyplomowe.Studia.net to idealne miejsca dla kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe - studentów studiów licencjackich i inżynierskich, a także młodych absolwentów. Znajdziesz tutaj wszystko na temat wyboru studiów i ścieżki kariery. Odwiedź www.Studia.net/praca i dowiedz się, jak zaplanować swoją karierę, na co zwrócić uwagę przy wyborze praktyk, a także na jakie zarobki możesz liczyć jako absolwent. Odnajdziesz informacje zarówno o studiowaniu w Polsce - jak i za granicą. Obserwuj nas na kanale YouTube Studia.tv i polub profil Okiem Studenta na Facebooku. Dyskutuj na www.Forum.Studia.net. Zaplanuj świadomie swoją przyszłość!

 

www.Studia.net

 

www.studia.net
Luminar.edu.pl

 

Pomagamy kandydatom znaleźć dobre studia.

luminar.edu.pl
Eurostudent

 

Zamieszczamy: Newsy, artykuły, poradniki poświęcone karierze w działach: praktyki, staże praca, targi, inżynier, Informacje kulturalne, imprezy, konkursy dla studentów, Prezentacja najlepszych pracodawców.
Prowadzimy i redagujemy Magazyn Eurostudent. Jest to największe ogólnopolskie pismo dla studentów,
w  wersji papierowej i on-line.
Tutaj mamy: Karierowe raporty specjalne, Artykuły opisujące zycie studenckie i imprezy, Prezentację praktyk, staży i pracy.

www.eurostudent.pl
AIESEC

 

AIESEC is the world's largest non-profit youth-run organization. It is an international non-governmental not-for-profit organization that provides young people with leadership development and cross-cultural global internship and volunteer exchange experiences across the globe, with a focus to empower young people so they can make a positive impact on society. The AIESEC network includes approximately 70,000 members in 127 countries and territories. The organizations products are: Global Talent, Global Entrepreneur, and Global Volunteer which offer voluntary or paid internships in foreign countries. In Poland there are also projects such as AIESEC University - foreign language learning and Job Fairs called Career Days.

www.aiesec.pl
MAGIEL

 

MAGIEL powstał jako Niezależny Miesięcznik Studentów Szkoły Głównej Handlowej MAGIEL w grudniu 1995 roku z inicjatywy grupy studentów SGH z zacięciem dziennikarskim. Od tamtego czasu miesięcznik urósł w siłę i w tej chwili jest to najważniejsze medium studenckie w Polsce. Od 2011 roku MAGIEL ukazuje się także na Uniwersytecie Warszawskim. NMS MAGIEL jest wydawany w nakładzie 7000 egzemplarzy, 7 razy w roku. Kolportowany jest bezpłatnie na terenie Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Druk pokrywają w całości reklamodawcy i sponsorzy.

www.magiel.waw.pl