Home

Partners and Sponsors

 

 


MBA Portal

 

MBA Portal to serwis internetowy od 2007 roku dostarczający szczegółowej wiedzy na temat polskich programów MBA. Na stronie www.MBAportal.pl można również znaleźć liczne: artykuły na temat Master of Business Administration, wywiady z dyrektorami, uczestnikami, absolwentami studiów MBA oraz specjalistami HR, zatrudniającymi absolwentów.  Od 2009 roku wydajemy co miesiąc newsletter studiów MBA w Polsce - MBAtrendy. Od 7 lat publikujemy co roku trzy autorskie badania: Rynek MBA w Polsce, Profil studiów MBA w Polsce, Absolwenci MBA w zarządach spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2011 roku uruchomiliśmy angielskojęzyczny  serwis o studiach MBA w Polsce - mbapoland.com. Od 2016 roku prowadzimy platformę dla absolwentów studiów MBA - MBAnet.

MBA Portal to wszystko czego potrzebujesz by wybrać właściwy program MBA.

www.mbaportal.pl
Studia.net

 

www.Studia.net i www.Podyplomowe.Studia.net to idealne miejsca dla kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe - studentów studiów licencjackich i inżynierskich, a także młodych absolwentów. Znajdziesz tutaj wszystko na temat wyboru studiów i ścieżki kariery. Odwiedź www.Studia.net/praca i dowiedz się, jak zaplanować swoją karierę, na co zwrócić uwagę przy wyborze praktyk, a także na jakie zarobki możesz liczyć jako absolwent. Odnajdziesz informacje zarówno o studiowaniu w Polsce - jak i za granicą. Obserwuj nas na kanale YouTube Studia.tv i polub profil Okiem Studenta na Facebooku. Dyskutuj na www.Forum.Studia.net. Zaplanuj świadomie swoją przyszłość!

 

www.Studia.net

 

www.studia.net
Luminar.edu.pl

 

Pomagamy kandydatom znaleźć dobre studia.

luminar.edu.pl
Eurostudent

 

Zamieszczamy: Newsy, artykuły, poradniki poświęcone karierze w działach: praktyki, staże praca, targi, inżynier, Informacje kulturalne, imprezy, konkursy dla studentów, Prezentacja najlepszych pracodawców.
Prowadzimy i redagujemy Magazyn Eurostudent. Jest to największe ogólnopolskie pismo dla studentów,
w  wersji papierowej i on-line.
Tutaj mamy: Karierowe raporty specjalne, Artykuły opisujące zycie studenckie i imprezy, Prezentację praktyk, staży i pracy.

www.eurostudent.pl
AIESEC

 

AIESEC is the world's largest non-profit youth-run organization. It is an international non-governmental not-for-profit organization that provides young people with leadership development and cross-cultural global internship and volunteer exchange experiences across the globe, with a focus to empower young people so they can make a positive impact on society. The AIESEC network includes approximately 70,000 members in 127 countries and territories. The organizations products are: Global Talent, Global Entrepreneur, and Global Volunteer which offer voluntary or paid internships in foreign countries. In Poland there are also projects such as AIESEC University - foreign language learning and Job Fairs called Career Days.

www.aiesec.pl
MAGIEL

 

MAGIEL powstał jako Niezależny Miesięcznik Studentów Szkoły Głównej Handlowej MAGIEL w grudniu 1995 roku z inicjatywy grupy studentów SGH z zacięciem dziennikarskim. Od tamtego czasu miesięcznik urósł w siłę i w tej chwili jest to najważniejsze medium studenckie w Polsce. Od 2011 roku MAGIEL ukazuje się także na Uniwersytecie Warszawskim. NMS MAGIEL jest wydawany w nakładzie 7000 egzemplarzy, 7 razy w roku. Kolportowany jest bezpłatnie na terenie Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Druk pokrywają w całości reklamodawcy i sponsorzy.

www.magiel.waw.pl

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to browse our site or by clicking OK, we assume your consent to our use of cookies.
Please view our Privacy Policy for further information.
OK