Home

Partners and Sponsors

 

 

AIESEC

We are a non-political, independent, not-for-profit organisation run by students and recent graduates of institutions of higher education. Since we were founded in 1948, we have engaged and developed over 1,000,000 young people who have been through an AIESEC experience. The impact of our organisation can be seen through our alumni who represent business, NGO and world leaders.

http://aiesec.pl/

mehr

Studia.net

www.Studia.net i www.Podyplomowe.Studia.net to idealne miejsca dla kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe - studentów studiów licencjackich i inżynierskich, a także młodych absolwentów. Znajdziesz tutaj wszystko na temat wyboru studiów i ścieżki kariery. Odwiedź www.Studia.net/praca i dowiedz się, jak zaplanować swoją karierę, na co zwrócić uwagę przy wyborze praktyk, a także na jakie zarobki możesz liczyć jako absolwent. Odnajdziesz informacje zarówno o studiowaniu w Polsce - jak i za granicą. Obserwuj nas na kanale YouTube Studia.tv i polub profil Okiem Studenta na Facebooku. Dyskutuj na www.Forum.Studia.net. Zaplanuj świadomie swoją przyszłość!

https://www.studia.net/

mehr

MAGIEL

MAGIEL powstał jako Niezależny Miesięcznik Studentów Szkoły Głównej Handlowej MAGIEL w grudniu 1995 roku z inicjatywy grupy studentów SGH z zacięciem dziennikarskim. Od tamtego czasu miesięcznik urósł w siłę i w tej chwili jest to najważniejsze medium studenckie w Polsce. Od 2011 roku MAGIEL ukazuje się także na Uniwersytecie Warszawskim. NMS MAGIEL jest wydawany w nakładzie 7000 egzemplarzy, 7 razy w roku. Kolportowany jest bezpłatnie na terenie Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Druk pokrywają w całości reklamodawcy i sponsorzy.

http://www.magiel.waw.pl/

mehr

INSPIRATOR-SZKOLENIA,DORADZTWO,COACHING KAMIL BRZÓZKAhttps://www.inspirator.org.pl

mehr


We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to browse our site or by clicking OK, we assume your consent to our use of cookies.
Please view our Privacy Policy for further information.
OK